Samsung A5 2017 telefonumda silinen SMS'leri nasıl geri getiririm?

Merhabalar..

Öncelikle RABBİM herkese kolaylık versin kaç gündür araştırıyorum program deniyorum ama bir çözüm bulamadım.. 2018 in 8. Ayına ait bi 5-10 günlük mesajlarımı geri getirmem gerek bu sorunu çözemez isem eşimle aram daha çok açılacak ve benim bunu ispatlamam için o smsi bulmam gerek telefonum samsung A5 2017 android sürümü 8.0.0  uzman arkadaşlardan çözüm bekliyorum.. savcılıkla çıkıyor ise gerek savcılıkla bile çözüm lütfen🙏

fatihsultanmehmet fatihsultanmehmet (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    +1 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

    fatihsultanmehmet fatihsultanmehmet (1)
    5 yıl önce cevaplandı

      1. Öncelikle  Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery bilgisayarınıza yükleyin.
      2. Telefonunuzun ''Ayarlar'' menüsünden ''Telefon hakkında'' kısmını açın. Karşınıza çıkan ''Derleme numarası'' seçeneğine 7 kez tıklayın. Daha sonra ''Ayarlar'' bölümüne geri dönün ve ''Geliştirici seçenekleri'' kısmına tıklayın. Açılan sayfada ''USB hata ayıklama''seçeneğini işaretleyin.
      3. Bilgisayara yüklediğiniz program çalışırken akıllı telefonunuzu USB kablosuylabilgisayarınıza bağlayın.
      4. Kurtarma programının Tarama - Scanbutonuna tıklayıp, silinen verileri yeniden taratmaya başlayın.
      5. Son işlemi de gerçekleştirdikten sonra programdaki Messages - SMS bölümüne giriş yapın.
      6. Son olarak karşınıza çıkan ekranda silinmiş mesajlarınızla karşılaşacaksınız. Bu mesajları işaretleyerek "Recover" butonuna tıklayın. Ve işte silinen mesajlarınız geri geldi

      Umarım eşinle aran duzelir,💑

      magdur01 magdur01 (18)