Samsung A7 Uygulama güncellemeri çıkmıyor

Telefonum daki uygulama lar sık sık güncellenirdi. .. ama kaç gündür güncelleme gelmiyor acaba yardımcısı olurmusunuz

yldrm1984 yldrm1984 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulamaların güncelleme alması için, uygulama sahiplerinin uygulamalarını güncellemesi gerekebilir.Bazen bu durum sık olur, bazen de daha yavaş olur.Uygulama sahipleri uygulamalarında eksiklikler, hatalar veya eklemek istediği yenilikler olmadıkça uygulamalarını güncellemezler.

    Bu sebeple hergün uygulama güncellenecek diye bir kaide yoktur.Uygulamalarınız 1 hafta da güncellenmeyebilir.1 günde de güncellenebilir.

    Google Play Store uygulamasını açın soldaki çubuk işaretine tıklanıldığında Uygulamalarım bölümünde hangi uygulamanın güncellemesi olup olmadığına bakılabilir ve otomatik güncelleme beklenilmeden elle de güncelleştirilebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sağol gardasim

      yldrm1984 yldrm1984 (7)