Samsung Galaxy S3'e nasıl format atılır? Hard reset nasıl atılır?

Bazı durumlarda örneğin telefonunuz yavaş çalışmaya başladığında, bir uygulama telefonunuza zarar verdiğinde, örneğin çeşitli sorunlar yaşadığınızda, kablosuz ağlara bağlanmakta zorlanıyorsanız,  telefonunuzu formatlamak, hard reset atmak,  yani fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format  işlemi Samsung Galaxy S3 üzerindeki tüm bilgileri silecek, Samsung Galaxy S3 ilk aldığınız hale dönecektir. Rehber,  resimler, mesajlar, videolar, uygulamalar ve kayıtlı tüm verileriniz silinecektir.

    Samsung Galaxy S3 Format / Fabrika ayarlarına döndürme:

     Uygulamalar'a (Apps) dokunun daha sonra Ayarlar > Gizlilik> Fabrika Ayarlarına Sıfırla  seçin.

    Ekran dili ingilizce olanlar şu yolu izlemeliler:

    Apps →  Settings → Back up and reset→ Factory data reset → Reset device→ Delete all.

    murat murat (12492)