Samsung Galaxy S7 Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 Kamera Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 Tasarım Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 İşlemci Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S7 Fotoğrafları

Samsung Galaxy S7 Batarya Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung-Galaxy-S7-Fotoğrafları

    Samsung Galaxy S7 Özellikleri Nasıl Olacak?

    Samsung Galaxy S7 özellikleri nasıl olacak? Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak? Samsung Galaxy S7 fiyatı ve bütün özellikleri.

    Android ekosisteminin lider akıllı telefon üreticisi Samsung, 2016 yılında yeni Galaxy S7 serisi akıllı telefonlarını satışa sunacak. Tanıtım etkinliğine günler kala Samsung Galaxy S7 hakkında kesinleşen bütün özellikleri ve sızdırılan görselleri sizler için bir araya getirdik.

    21 Şubat tarihinde Unpacked etkinliğinde tanıtımı gerçekleşecek Samsung Galaxy S7, haleflerine kıyasla çok daha iyi özellikler ile karşımıza çıkacak. Peki, Galaxy S7’nin özellikleri nasıl olacak? İşte cevabı.

    Kısaca Samsung Galaxy S7 Özellikleri

    - Galaxy S6 serisine çok benzer ince metal kasa
    - 12 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel ön kamera
    - Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemci
    - 4 GB LPDDR4 RAM
    - USB Type-C bağlantı noktası
    - Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
    - Parmak izi okuyucu
    - 3000mAh batarya
    - MicroSD kart desteği
    - 2560x1440 çözünürlüğünde 5.1 inç ekran

    Samsung Galaxy S7 Tasarımı

    Son sızdırılan fotoğraflara göre Samsung Galaxy S7, Galaxy S6 serisine çok benzer bir tasarıma sahip. Galaxy S7 7.9mm kasa kalınlığı ve 5.1 inç boyutunda ekran ile gelecek. İşte sızdırılan Samsung Galaxy S7 görselleri.

    Samsung-Galaxy-S7-Tasarımı

    Samsung Galaxy S7 Ekran Özellikleri

    Son gelen bilgilere gore Samsung Galaxy S7’de 5.1 inç boyutta QHD çözünürlüklü SUPER Amoled ekran kullanılacak. Samsung Galaxy S7 aynı zamanda 576 ppi piksel yoğunluğu ve Corning Gorilla Glass 5 ekran koruma teknolojisiyle gelecek.

    Samsung-Galaxy-S7-Ekran-Özellikleri

    Samsung Galaxy S7 Kamera Özellikleri

    Samsung Galaxy S7'de, Galaxy S6 serisinde gördüğümüz 16 Megapiksellik kamera yerine 12 Megapiksel çözünürlüğe sahip daha gelişmiş bir kameraya yer verecek.

    F/1.7 diyafram değerine sahip olacak Galaxy S7 kamerası, düşük ışık altında daha önceki S6 serisine kıyasla çok daha iyi çekim kalitesi sunacak.

    Samsung-Galaxy-S7-Kamera-Özellikleri

    4K video çekimi, OIS, çift tonlu flash ve lazer otofokus gibi üst düzey kamera özelliklerine sahip olacak Samsung  Galaxy S7, rakiplerine kıyasla çok daha iyi bir kamera performansı sunacak gibi gözüküyor.

    Samsung Galaxy S7 İşlemci Özellikleri

    Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S7 modelinde iki farklı işlemci modeli kullanacak. Çin ve Amerika pazarında satışa sunulacak Samsung Galaxy S7 modellerinde Qualcomm üretimi Snapdragon 820 işlemci yer alacak.

    Diğer ülkelerde ise Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 8890 işlemci yer alacak. Ülkemize gelecek olan sürümün de Exynos 8890 işlemci barındıracağını şimdiden söyleyebiliriz.

    Aynı zamanda Samsung Galaxy S7’nin ülkemizde Nisan ayında aktif olarak kullanımı başlayacak 4.5G teknolojisini de tam anlamıyla destekleyecek.

    Samsung Galaxy S7’nin depolama alanı ve RAM Özellikleri

    Samsung Galaxy S7 üst seviye modelinde yer verdiği 64 GB depolama seçeneğine yeni amiral gemisinde de yer verecek. En son Galaxy Note 4 modelinde gördüğümüz MicroSD kart desteğine de sahip olacak Galaxy S7, bellek tarafında ise 4 GB LPDDR4 RAM ile karşımızda olacak.

    Samsung Galaxy S7 Batarya Özellikleri

    Bataryası konusunda son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S7, 3000 mAh seviyesinde bataryaya sahip olacak. Samsung Galaxy S7’nin Snapdragon işlemcili versiyonu Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisini destekleyecek. Bu teknoloji ile 30 dakikada batarya %83 dolacak. Aynı zamanda Exynos işlemcili modelinin de hızlı şarj desteğinin olacağını belirtelim.

    Son sızıntılara göre detaylı Samsung Galaxy S7 özellikleri

    - İnce ve hafif metal gövde
    - 5.1 inç boyutunda QHD SUPER Amoled ekran
    - Corning Gorilla Glass 5 ekran koruma teknolojisi
    - 12 Megapiksel gelişmiş sensöre sahip arka kamera
    - 4K 30FPS, Full HD 60FPS  ve 720P 120FPS video kaydı
    - 5 Megapiksel ön kamera
    - 32 / 64 / 128GB dahili depolama
    - MicroSD kart desteği
    - 4GB LPDDR4 RAM
    - Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemci
    - Adreno 530 grafik işlemci
    - Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
    - Yeni nesil TouchWiz arayüzü
    - USB Type-C
    - Parmak izi okuyucusu
    - Quick Charge 3.0
    - 4G LTE Cat 12/13
    - Suya dayanıklı metal kasa

    Samsung-Galaxy-S7-Fotoğrafları

    Samsung Galaxy S7 Fiyatı

    Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S7'nin fiyatı bir hayli pahalı olacak gibi gözüküyor. Galaxy S7 700$ fiyat etiketine, Samsung Galaxy S7 Edge ise 800$'lık bir fiyata sahip olacak. Ülkemizdeki fiyatlandırmanın 32GB'lık Galaxy S7 modeli için 3000TL civarlarında olması bekleniyor.

    Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak?

    Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S7 21 Şubat tarihinde gerçekleşek olan Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Hemen ardından MWC’de sergilenecek olan Galaxy S7, Mart ayının ortasında dünya genelinde satışa çıkacak.

    Samsung Galaxy S7'nin sızdırılan tanıtım videosunu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Samsung Galaxy S7 Tanıtım Videosu

    brsozl brsozl (1961)