Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge Türkiye Fiyatı

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Türkiye Fiyatları

    Samsung'un yeni amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge fiyatları belli oldu. Peki Samsung Galaxy S7 fiyatı ne kadar? Samsung Galaxy S7 Edge fiyatı ne kadar? İşte cevabı.

    Samsung Galaxy S7 32GB yurtdışı fiyatı 649$ iken 64GB'lık Galaxy S7'nin fiyatı 699$ olarak belirlenmişti. Şimdi ise Samsung Galaxy S7'nin Türkiye fiyatı açıklandı. İşte Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge fiyatları.

    • Samsung Galaxy S7 32GB fiyatı: 2799TL
    • Samsung Galaxy S7 Edge 32GB fiyatı: 3299TL

    Galaxy S7 ve S7 Edge özellikleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Samsung Galaxy S7 Özellikleri

    Samsung Galaxy S7 ne zaman satışa sunulacak?

    Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için net bir satış tarihi açıklanmasa da sevk tarihi hakkında bilgiler geldi. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge tahmini olarak 15 Mart tarihi itibari ile Türkiye'de satışta olacak.

    brsozl brsozl (1961)