Samsung Note 3 format atınca 2 GB boş alan kaldı

Merhaba. telefonum kendiliğinden formatlandı. 32 gb dahili hafızası olan telefonda sadece 2gb boş alan görünüyor. yani telefon eski dosyalarımın üzerine kurulum yaptı.  telefonu pc ye bağladığımda 2 gb boş alan yazıyor. ama eski dosyalarıma ne yaptımsa ulaşamıyorum. Eski dosyalarıma nasıl ulaşabilirim.  tlf: samsung galaxy note 3   andr. sür: 5.0

aristoo aristoo (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ODİN ile Stock ROM'u kurabilirsiniz eğer bilginiz varsa. Bilginiz yoksa bilen birinden yardım alın, bu dediğim şeyi yapmasını söyleyin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hayır zaten lolipop 5.0 daydım. yükseltme falan yapmadım. Yani durum tam olarak şu, telefon normal çalışıytordu. şarj soketi sorunu yüzünden birkaç defa elektrik gidip gelince kurulum sayfası çıktı. telefonu ilk satın aldığımızdaki kurulum ekranı gibi. dil seçin dedi. türkçe işaretleyip devam dedim birde baktım yeniden kurulum yapmış. Sorun şu eski dosyalarımı silmemiş ve üzerine kurulum yapmış. bu yüzden hafızam 30 gb. dolu görünüyor. Eski dosyalarımı silmediği için onlara tekrar ulaşmak istiyorum. ama bir türlü beceremedim. Umarım anlatabilmişimdir. Teşekkür ederim. aristoo 6 yıl önce

    bilgim yok ama deneyeceğim. öğrenirim herhalde. peki ne olacak sonra?

    Bu arada yeni haliyle kullanıyorum telefonu. yani yeni kurulum kusursuz yapıldı. stock  rom kurduğumda ne olacak? şu anda 5.0 lolipop indiriyorum. Bitince stock romu kurarım

    aristoo aristoo (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 5.0 Lollipop'un ROM dosyalarını indirip ODİN'den başarılı bir şekilde flashlandığında yine 5.0'a döner. Farketmez yani @aristoo omercik 6 yıl önce
    • Hayır zaten lolipop 5.0 daydım. yükseltme falan yapmadım. Yani durum tam olarak şu, telefon normal çalışıytordu. şarj soketi sorunu yüzünden birkaç defa elektrik gidip gelince kurulum sayfası çıktı. telefonu ilk satın aldığımızdaki kurulum ekranı gibi. dil seçin dedi. türkçe işaretleyip devam dedim birde baktım yeniden kurulum yapmış. Sorun şu eski dosyalarımı silmemiş ve üzerine kurulum yapmış. bu yüzden hafızam 30 gb. dolu görünüyor. Eski dosyalarımı silmediği için onlara tekrar ulaşmak istiyorum. ama bir türlü beceremedim. Umarım anlatabilmişimdir. Teşekkür ederim. aristoo 6 yıl önce
    • Ne yazık ki seni aydınlatacak bir şey söyleyemeyeceğim. Yani Android'de "üzerine kurulum yapmak" terimini ilk defa duyuyorum desem yeridir. Başka bir problem olmalı. @aristoo omercik 6 yıl önce