Samsung NP270E5E boot menü boş

Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi samsung laptopumun boot menüsü boş.. Makina windows 10 a güncellerken yarıda kaldı. Sonra tekrar win 8 e geri yükleme yaptım. Masaüstü geldi daha sonra yeniden başlatta ''all boot options are tried press f4 key to recover with factory image'' hatası vermeye başladı daha sonra f4 le recovery yaptım. Ama bu kezde recovery bitip yeniden başlattığımda tekrar recovery moduna düşüyor. En son kendim format atayım dedim bios uefi ayarlarını vs iyi biliyorum ayarladım ama boot menüde hiçbir şey gözükmüyor. İnfo da hdd ve dvd yi görebiliyorum ama boot menüde ikiside yok dısardan bagladıgım usb yada harici dvd yide görmüyor. Bios güncelleyeyim dedim onuda sitesinden bulamadım. Sonra baska makınada sıfırlanmıs hdd ile denedım yıne aynı problem..

Yani yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

ysfakc ysfakc (1)
7 yıl önce sordu

  • BIOS ayarlarını sıfırlayarak deneme yaptın mı? brsozl 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Biosuda sıfırladım hatta bios bulabilirsem güncelleyeceğim. Malesef ne yaptıysam olmadı en son sağlam aynı model cihazdan epromda bios kopyalamayı düşünüyorum.. Ya da başka önerisi olan arkadaş varmı acaba ?

ysfakc ysfakc (1)
7 yıl önce cevaplandı

  • Pek yardım alamadıysam da sorunu çözdüm tşk. ysfakc 7 yıl önce