Samsung np350v5c - s0ktr sd kart sorunu

Merhaba,

Geçen hafta win8 yüklü bilgisayarıma format attım. Şuan sd kart taktığım zaman hiçbir şekilde onu görmüyor. Birkaç farklı sd kart denedim hepsinde aynı şekilde görmedi. Sd kartları başka bir aygıta taktığımda ise çalışma problemleri yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

avokadokurdu avokadokurdu (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıda Samsung NP350V5C için kart okuyucu sürücüsü ve Chipset sürücüsünü bulabilirsiniz.

    Bu sürücüler Samsung NP350V5C Windows 7 için fakat yabancı forumlarda benzer sorunu yaşayan kullanıcılar Windows 8 ve Windows 8.1 üzerine bu sürücüleri yükleyerek sorunu aşmışlar.

    Önce buradaki sürücüyü yükleyin:
    MMCR - Kart sürücüsü indir

    Kart okuyucu çalışmaz ise o zaman aşağıdaki sürücüyü de yükleyin:
    Chipset Sürücünü indir

     Samsung NP350V5C kart okuyucu sorununun çözümü için bunları deneyebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ediyorum, şimdi deneyeceğim. avokadokurdu 9 yıl önce
    • ilkini kurmamdan sonra düzeldi. tekrardan çok teşekkür ederim. avokadokurdu 9 yıl önce
    • işe yaramasına sevindim. mesajımın yanındaki "Cevap olarak kabul et" simgesini tıklarsanız soru kapanır. Onay işareti. alattin 9 yıl önce