Samsung powerbankim şarj oluyor şarj ibaresi dolu olduğu halde telefonumu şarj etmiyor

Hem telefonu hem de powerbanki şarja taktığımda powerbank telefonumu şarj ediyor ama power bank yalnız başına telefonumu şarj etmiyor sarj ibaresi dolu olduğu halde.

1097 1097 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Belli ki powerbank artık çöp olmuş. Bunu düzeltemezsin. Garantisi olan bir ürünse servise yollamalısın. Power bank şarj alıyor ama şarj etmiyor. Bu durumda bataryası ölmüş olabilir. Dolu görünmesine bakma. O hatalı olabilir.

    murat murat (12492)