Samsung RV 511 bilgisayarda intel virtualization BIOS'tan nasıl açılır?

Samsung  RV 511 bilgisayar kullanıyorum. Samsung  RV 511  bilgisayarda intel virtualization  ayarını BIOS'tan açmam gerekiyor fakat bulamıyorum.

intel virtualization ayarı Samsung  RV 511 bilgisayarın BIOS bölümünde nerede bulunuyor?

herlowe123 herlowe123 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tüm Samsung Notebooklarda Intel Virtualization teknolojisi varsayılan olarak açık gelir. Bu sebepten  BIOS üzerinde Intel Virtualization'a dair bir seçenek göremezsiniz.

    Eğer yüklemek istediğiniz bir uygulama Intel Virtualization özellğini aktif hale getirin vs gibi bir uyarı veriyorsa sorunun kaynağı antivirüs programı olabilir. Bazen Intel Virtualization teknolojisinin algılanmasına engel olabiliyor.

    hakan hakan (15424)