sapphire radeon r7 265 wattman hatası

Çok uzun zamandır wattman hatası alıyorum ( https://i.hizliresim.com/jg9VQm.png ) ancak ne yaparsam yapayım henüz çözüm bulamadım ddu ile kaldırdım kurdum olmadı amdcleanuputility ile kaldırdım kurdum olmadı eski sürümü kurmayı denedim yine olmadı her seferinde bu wattman hatasını vermeye devam etti.Hiç bir şekilde radeon settings açılmıyor giremiyorum görev yöneticisinde aktif olarak gösteriyor ama hiç bir şekilde arayüz açılmıyor.Görev yöneticisinden radeon settings kapatmadığım sürece oyunlarda düşük fps alıyorum,hiç bir şey açık olmasa bile sadece radeon settings %50 cpu yiyor.Bu illet wattmandan bir kurtuluş yok mu?

xyolive xyolive (11)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • benim sorunum böyle değil wattman hatası alıyorum ama yazıdğım gibi radeon settings e giremiyorum bilgisayar donmuyor resetlemek zorunda kalmıyorum görev yöneticisinden kapatmam gerekiyor radeon settingsi @murat xyolive 4 yıl önce