Şarj bittikten sonra kapanan ve aşırı yavaşlayan android problemi

samsung marka android telefonum şarj bittikten sonra kapandı, şarja taktım doldu telefou açtım ancak şu anda kullanıyorum ancak çok aşırı yavaş. Telefonu yedekleyip, hard reset atmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

Telefon, bilgisayardan yedeklenebilir mi?

canerka canerka (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonu tekrardan kapatıp açmanda fayda var olmazsa format atabilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • format attıgımda uygulama bilgilerini kaybedecek miyim? canerka 3 yıl önce
    • Format atmadan önce bilgilerini bir sd kart'a yedeklersen veya blut'a bilgilerin orada kalır @canerka darkcrak 3 yıl önce