Sata 3 destekli ddr3 anakart varmı ?

Selamün aleyküm arkadaşlar sata 6gbs destekli ddr3 anakart varmı

andromobil andromobil (74)
12 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://pcpartpicker.com/products/motherboard/#mt=ddr3&K=1,13&J=1,10

    Bu siteden filtreler ile istediğin anakartı bulabilirsin.

    Yandan

    SATA 3GB/S PORTS - 1

    SATA 6GB/S PORTS -1

    MEMORY TYPE DDR3

    gibi seçimleri yap.  Filtrele. İstediğin kadar anakart listeleyecektir.

    hakan hakan (15424)
    12 ay önce cevaplandı

    • hocam ingilizce ya andromobil 12 ay önce
    • satın almak istiyom ama hepsi satış dışı andromobil 12 ay önce
    • satış dışı çünkü üretimleri yok @andromobil hydra 11 ay önce