Sayfalar Yanıt Vermiyor - Google Chrome

Merhaba Arkadaşlar,

Google Chrome'da Sayfalar yanıt vermiyor hatası alıyorum.

Bir haftadır garanti.com.tr yani Garanti Bankasının web sitesine Google Chrome ile girmek istediğimde sürekli aşağıdak gibi hata alıyorum

Sayfalar Yanıt Vermiyor

Aşağıdaki sayfalar yanıt vermiyor. Bu sayfaların tekrar yanıt vermesini bekleyebilir veya sayfaları sonlandırabilirsiniz.

Sayfayı sonlandır - Bekle

Daha önce sorunsuz şekilde işlem yapabiliyordum. Firefox'da denedim bir sorun yok. Sadece Google Chrome Sayfalar Yanıt Vermiyor hatası veriyor.

Ayrıca garanti bankası internet şubesine girsem bile sayfada scroll yani kaydırma çubuğu çalışmıyor. Ok tuşları ile sayfanın alına inmem gerekiyor. Zaten Google Chrome'un bu yeni kaydırma çubuğuna bir türlü alışamadım.

Google Chrome Sayfalar yanıt vermiyor hatasının çözümü nedir?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da Sayfalar Yanıt vermiyor hatası Google Chrome şuanki güncel sürümde yani Sürüm 32.0.1700.76 m sürümünde bilinen bir hata.

    Google Chrome'un yeni kaydırma çubuklarından kaynaklanan bir sorun.

    Az önce garanti.com.tr internet şubesine girdiğimde ben de sizin gibi Sayfalar Yanıt vermiyor hatası aldım.

    google chrome sayfalar yanıt vermiyor

    Google Chrome Beta sürümünde kaydırma çubuğu sorunu giderilmiş durumda.

    Google Chrome Beta sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    Google forumunda yaptığım incelemede bizler gibi Chrome son sürümü indiren pek çok kullanıcı sayfalar yanıt vermiyor hatası ile karşılaşmış. Dediğim gibi Chrome son beta sürümünde bu düzeltilmiş.

    Tahmini düşüncem Google kısa bir süre sonra yeni bir Chrome güncellemesi yayınlayacak. Bu sürümle beraber kaydırma çubuğu sorunu ve sayfalar yanıt vermiyor sorunu çözüme kavuşacak.

    Düzeltme: Google Chrome yeni sürümü yayınlandı.

    Chrome 32.0.1700.102 güncellemesinde neler var?

    Linkinden Google Chromu güncelleyerek pek çok sorurunu giderebilirsiniz.

    cemphp cemphp (651)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim bilgilendirme için. ben bişi yatm bozdum sanıryordum. ahmetyildiz 10 yıl önce