SDBUS_INTERNAL_ERROR Windows 8 hatası

Windows 8 yüklü bilgisayarda eMMC aygıtınız varsa,kart okuyucu SDBUS.sys  ile ilgili ahata alabilirsiniz. Bu Windows 8 ve SDBUS.sys ile bilinen bir hatadan kaynaklanmaktadır. SDBUS_INTERNAL_ERROR  hatasının çözümü için Microsoft  sitesinden KB2792463 yamasının yüklenmesi gerekir. KB2792463 yamasının nasıl indirmeniz gerektiği aşağıda anlatılmıştır.

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hata, SDBUS_INTERNAL_ERROR hatası, aşağıdaki Windows 8 sürümleri için geçerlidir:

    • Windows 8
    • Windows 8 Enterprise
    • Windows 8 Pro

    Windows 8 SDBUS.sys sürücüsü ile ilgili hatayı çözmek için microsoft tarafından yayınlanan yamayı yükleyebilirsiniz. çözüm yamasını KB2792463 linkinden indirebilirsiniz.

    Linke girdiğiniz de mail adresinizi girin ve resimde gördüğünüz karakterleri yazın. Yama adresinize mail olarak gönderilecektir.

    hakan hakan (15394)