Search Project kalkmıyor (windows 8)

merhabalar. ben bir uygulama indirdim,yanında search project indi. toolbar gibisinden şeylerini sildim, kendisi yok. program kaldır'a baktım yok. bildirimlerde var ancak ne tıklanıyor, aramaya giriyorum öyle bir şey yok diyor. yardım edin lütfen. bilgisayarım windows 8.1 build 9600..

zopir zopir (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adwcleaner kullanmanı öneririm.

    Adwcleaner ile temizledikten sonra ComboFix ile bilgisayarı bir arat bakalım arka planda sürekli toolbar türü programlar indiren trojan virüsleri var olabilir.

    ayberk ayberk (71)
    9 yıl önce cevaplandı

      Search protect kaldırma işlemi aşağıda daha önceden anlatılmış:

      Search Protect Kaldırma

      cemphp cemphp (651)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Denetim masasında öyle bir program yok (abuk subuk bir şey bile yok.) zopir 9 yıl önce