Seçtiğiniz medya dosyası 100 MB'dan büyük. Dosya gönderilemiyor.

WhatsApp belge bölümünden video göndermeye çalışınca "Seçtiğiniz medya dosyası 100 MB'dan büyük" hatası alıyorum. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta 100 MB belge gönderme sınırı bulunuyor. Yani Belge ikonuna tıklayarak en fazla 100 MB boyutunda bir dosya gönderebilirsiniz.

    whatsapp 100 mbdan büyük sorunu

    "Seçtiğiniz medya dosyası 100 MB'dan büyük. Dosya gönderilemiyor." hatası almanızın sebebi budur. Göndermeye çalıştığınız o dosya 100 MB'dan büyük olduğu için onu gönderemezsiniz.

    omercik omercik (9418)