SecureDM dan visual studio 2013 indirme hataları

Dreamsparktan visual studio professional 2013 with update 3 ü indiremeye çalışıyorum fakat ~~"Unpacking error. The product did not unpack correctly. Please download the product again." hatası alıyorum ve %100 yüklenmesine rağmen indirmeyi tamamlamıyor. Ne yapmalıyım?

kullanici331483 kullanici331483 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Unpacking error. The product did not unpack correctly. Please download the product again. hatasının çözümü ile ilgili bir kaç forumda şunlardan bahsetmiş, fakat kesin ve genel bir çözüm yolu yok gibi görünüyor:

    • İndirme işlemini bir proxy üzerinden yapmayı deneyin  (Internet Explorer ayarları)
    • İndirme işlemini bir proxy üzerinden yapıyorsanız devreden çıkartın. (Internet Explorer ayarları)
    • Antivirüs, firewall gibi yazılımları kapattıktan sonra indirmeyi deneyin.
    • Bilgisayarınızda genel bir temizlik be bakım yapın (Malware taraması gerçekleştirin
    •  SDM'i kaldırın sonra tekrar yükleyin.
    • DreamSpark'tan indirme yaparken Logout olup olmadığınızı kontrol edin, indirme yaparken DreamSpark sayfası açık kalsın arada refresh yapın.

    Yukarıdaki yöntemler bazı kullanıcılarda işe yaramış siz de sırası ile deneyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ayrıca indirilirken indirme yeri değiştime hataları da aldım ve indirilenlerden masaüstüne çevirdim. Daha sonra masaüstüne .sdc uzantılı dosya geldi ve ben yükleme tamamlanmıyor diye onu açmaya çalıştım fakat açılmadı. birlikte açtan yanlışlıkla kalıcı olarak internet explorer yaptım onu. bunu nasıl düzeltebilirim? yukarda söyledğiniz yönergeleri sırasıyla uyguluyorum ancak bi değişiklik yok malesef. Teşekkürler yardımlarınız için.

      kullanici331483 kullanici331483 (1)