Ses değiştiriciyi kullanmak için CMD ile Windows ses hizmetini durdurdum

Clownfish voice changer yüklerken CMD ekranı çıktı bu işleme devam etmek istiyor musunuz diye sordu ben e yazıp enterladım ses hizmeti durdu ve mikrofon çalışmadı yardımcı olursanız sevinirim.

powerxitinia powerxitinia (5)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun genelde Clownfish voice changer yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatma ile çözülüyor.  Bilgisayarını yeniden başlatmayı denedin mi? Denemediysen bilgisayarını yeniden başlatmalısın. Mikrofon normale dönecektir.

    Yeniden başlattığında düzelymediyse Clownfish voice changer programını kaldırman gerekecek. Denetim Masası > Programlardan kaldırabilirsin. Kaldırmadan önce Gizli Simgeleri göster (saatin oradaki çalışan uygulamaları gösteren simge) ona tıkla ve Clownfish voice changer simgesini sağ tuşla tıklayarak Exit seçeneği ile çıkış yap. Daha sonra Clownfish voice changer programını kaldır. Bilgisayarı yeniden başlatınca mikrofon normale dönecektir.

    alattin alattin (16999)
    8 ay önce cevaplandı