setup.bin is missing!

Eski xp bilgisayarda bile kurulmuyor. üretici vb. hiç bi bilgi de yok. Oyunun adını nasıl öğrenebilirim?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Setup.exe ye tıklanıldığında asıl dosyaların bulunduğu setup.bin dosyasına yönlendiriyor ve .bin dosyası üzerinden kurulum yapmaya çalışıyor.Zaten setup.exe nin 44 KB gibi bir boyutta olması bunu doğruluyor.Dolayısıyla elinizde sadece setup.exe adında bir dosya mevcut.Setup.exe nin özelliklerinde yayıncı ve üretici şirket vs.. gibi bilgiler bulunmuyorsa başka türlü yola çıkıp oyunu bulmanız imkansız gibi görünüyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tarihten yola çıkarak bulunamaz mı?

      misty misty (556)