Setup Blocked Update 5 does not apply or is blocked by another condition on your computer hatası

Visual Studio 2013 yüklemek istediğimde Setup Blocked  Update 5 does not apply or is blocked by another condition on your computer hatası alıyorum.

İnternetten baktım düzeltemedim hata neden kaynaklı olabilir?

Hata resmi.

ebbkrasln ebbkrasln (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Setup Blocked Update 5 does not apply, or is blocked by another condition on your computer hatası eğer bilgisayarda Visual Studio yüklü değilken üzerine güncellemesini yüklemeye çalıştığınızda alınır.

    Yüklemeye çalıştığın Visual Studio'nun kendisi mi yoksa yanlışlıkla Visual Studio güncellemesini mi indirdin?

    Dosya adına bakaraktan VS2013.5.exe dosyasının Visual Studio 2013 Update 5 dosyası olduğunu söyleyebilirim. Yani bunu yükleyebilmek için önce bilgisayarda Visual Studio 2013 yüklü olacak daha sonra bunu yükleyeceksin.  Bu dosyayı işletim sistemlerinin service pack'i gibi düşünebilirsin.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederim anladım. alattin (6232)

      ebbkrasln ebbkrasln (1)