Shadow Explorer neden dosyaları aynen çıkarıyor ?

Bir gün bir baktım resimler .mosk olmuş shadow explorer kurtarır diye indirdim ama export yapınca dosyayı olduğu gibi çıkarıyor ne yapmam gerekir.

moskun moskun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ShadowExplorer nedir, nasıl kullanılır?

    .mosk uzantılı fidye virüsünü çözmek için altdaki linke tıklayarak çözüme gide bilirsin.

    STOP Fidye virüsünün şifrelediği dosyalar nasıl çözülür? Emsisoft Çözümü

    Stop fidye virüsü şifre çözme (Stop V1)

    Fidye virüsüne yakalanmamak için ve korunmak için altadaki çözümlere gide bilirsin

    Fidye virüsü nedir?

    Fidye virüslerinden nasıl korunurum?

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

      Shadow Explorer dosyalarını kurtarır diye kesin bir şey yok.  Shadow Explorer dosya gösteriyor ve kurtardığında da yine şifreli geliyorda bu şu anlama gelir:  Fidye yazılımı senin gölge kopyalarını silmiş ve kalan gölge kopyalar da şifreli. Bu durumda Shadow Exlorer sana fayda sağlamaz.

      hakan hakan (15424)