Shortcut Cleaner nedir? Shortcut Cleaner nasıl kullanılır?

Shortcut Cleaner, Türkçesi ile kısayol temizleyici son dönemlerde popüler olan tarayıcı korsanları yazılımların  temizlenmesinde kullanılan bir programdır. Tarayıcı korsanları internet tarayıcınızın ana sayfasını  ve varsayılan arama motorunu değiştirirler. Shortcut Cleaner yani kısayol temizleyici programının amacı Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer gibi programların kısayollarının tarayıcı korsanlarından temizlenmesidir.

 Shortcut Cleaner nasıl kullanılırShortcut Cleaner nasıl kullanılır? aşağıda anlatılmıştır.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Shortcut Cleaner nedir

    Shortcut Cleaner, Türkçesi ile kısayol temizleyici son dönemlerde popüler olan tarayıcı korsanları yazılımların temizlenmesinde kullanılan bir programdır. Programın amacı Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer gibi programların kısayollarının tarayıcı korsanlarından temizlenmesidir. Shortcut Cleaner ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır.  Bleeping Computer tarafından geliştirilmiştir. Shortcut Cleaner kurulum gerektirmez ve dosya boyutu olarak da oldukça kısa bir boyutu vardır.

    Shortcut Cleaner, kısayol temizleyici aşağıdaki tarayıcı korsanları için etkilidir:

    • Search.certified-toolbar.com
    • widdit.com
    • searchcompletion.com
    • complitly.com
    • newhometab.com
    • dtinstaller.com
    • chipinstaller.com
    • homebase-apps.com
    • helperbar.com
    • 22find.com
    • hotstartsearch.com
    • qvo6.com
    • dosearches.com
    • nationzoom.com
    • portaldosites.com
    • 22apple.com
    • v9.com
    • awesomehp.com

    Shortcut Cleaner nasıl kullanılır?

    1. Shortcut Cleaner, Kısayol Temizleyici programını buradan indirin.
    2. Shortcut cleaner, kısayol temizleyici programı sc-cleaner.exe dosyasını iki kere tıklayın.
    3. Shortcut cleaner, kısayol temizleyici hızlıca çalışacak ve ekrana işlemin bittiğine dair bir mesaj gelecektir.
      Shortcut cleaner - Kısayol temizleyici
    4. Bu ekranda Tamam'ı tıklayın.
    5. Daha sonra Shortcut Cleaner, Kısayol Temizleyici size bir rapor sunacaktır. Bu raporu kapatabilirsiniz.

     Shortcut Cleaner, Kısayol Temizleyici programı  Firefox, Google Chrome, Internet Explorer gibi internet tarayıcılarını ele geçiren  tarayıcı korsanlarının kısayollarını temizlemek için en etkili yöntemdir.  Shortcut Cleaner, Kısayol Temizleyici oldukça hızlı bir yazılımdır.

    murat murat (12492)