Şifreli SD kartda dosyalar açılmıyor

Samsung J710-DA SD kartımı şifrelemiştim. Format atınca da SD kartdaki dosyaları yalnızca şifreleyen cihaz okuyormuş.  Ben de okumadan format atmışım. Şimdi karttaki dosyaları açmak için bir çözüm bilen var mı?

aisha13 aisha13 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hafıza kartının şifresini hatırlamıyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • evet ama şifre istemiyor aisha13 5 yıl önce
    • Ayarlar > depolama bölümünde sd kart şifresini çöz gibi bir şey olması lazım bildiğim kadarıyla. Oraları bi karıştırın. @aisha13 omercik 5 yıl önce
    • işte sorunda orda. "şifreyi çöz" yerine "SD kartı şifrele" seçeneği var. Ve şifrelediğim zaman kart değil de içindeki dosyalar şifreleniyor, bunu da yalnız şifrelediğim cihaz aça biliyor ama ben format atdım cihaza bu yüzden dosyalarım açılmıyor. aisha13 5 yıl önce
    • Çok garip bir durum. Şifreyi çözmeye izin vermiyorsa yapabilecek başka bir şey aklıma gelmiyor açıkçası. İsterseniz 444 7711 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp bi yardım isteyin. @aisha13 omercik 5 yıl önce