Silinen mesaj kurtarmak mümkün mü?

Merhaba kolay gelsin bir kullanıcı ile yapmış olduğum sohbeti mesaj kutumun yoğun olmasından dolayı bir kaç kere sildim bunu tekrar kuratabilirmiyim kurtaramazisem yuvam yıkılacak durum bu şekilde nasıl bir yol izlemeliyim teşekkür ederim kolay gelsin

mguzelkeles mguzelkeles (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Silinen mesaj derken kastınız nedir?

    • Whatsapp mesajı
    • instagram mesajı
    • Kısa mesaj
    • Facebook Messenger

    ya da başka bir mesaj türünden mi bahsediyorsunuz?

    alattin alattin (16999)
    1 yıl önce cevaplandı

      İnstagram hesabından bir kişi ile yapılan ama silinmiş bir mesajı kurtarabilmem mümkünmüdür fakat hesapta kapatıldı şu an

      mguzelkeles mguzelkeles (1)