Silinmeyen Dosyalar Nasıl Silinir

Merhaba Uzmanım Üyeleri Benim sam 5 diye bir uygulama indirdim sonra sildim ama hayla dosya duruyor onu nasıl silebilirim rxplorer olmuyor dosyayı bulamıyor ama masa üstünde hayla duruyor silemiyorum normal yolla bir yardım ederseniz sevinirim

darkwob darkwob (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    İObit uninstaller kurabilirsin dosyaları etkili bir şekilde kaldırmak için. Kayıt defterinden bile siliyor uygulamayı.

    yeni üye olduğum için link bağlamayı bilmiyorum yoksa atardım linkini :)

    emirsafa emirsafa (7)
    7 yıl önce cevaplandı

      indirdiğiniz dsyanın exe dosyası veya dll dosyası açık olduğundan silimiyorsunuz bilgisayarı yeniden başlatın

      açıldığında silinmesi gerekir

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Unlocker adli ufak programi indirin. Kurulum gerektirmiyordu. Yonetici olarak calistirip acilan menuden silmek istediginiz dosyayi secerek "unlock all"(boyleydi sanirim) dediginiz zaman o dosyayi kullanan baglantilari kapatiyor. Bu sekilde silinmesi gerek.

        rahmisahin rahmisahin (1)
        7 yıl önce cevaplandı

          Eger Bilgisayarda Herhangi bir dosya ise Unlocker Programıyla rahatsa hıc zorlanmadan sile bilirsin

          rastingrook rastingrook (1)