Şimdi internete bağlanamıyoruz. Şebekeni kontrol et ya da bir dakika içinde tekrar dene!

Swarm uygulamasına erişmek istediğimde "Şimdi internete bağlanamıyoruz. Şebekeni kontrol et ya da bir dakika içinde tekrar dene! Tekrar Dene" şekinde hata alıyorum.

Swarm uygulaması beyaz bir sayfa olarak açılıyor.

Swarm beyaz sayfa hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swarm Şimdi internete bağlanamıyoruz. Şebekeni kontrol et ya da bir dakika içinde tekrar dene! hatası,

    Swarm sunucuları çöktüğünde ortaya çıkıyor.

    Swarm sunucuları zaman zaman teknik sorunlar yaşayabiliyor.

    Bilmeniz gereken Swarm'da Şimdi internete bağlanamıyoruz. Şebekeni kontrol et ya da bir dakika içinde tekrar dene! hatası alıyorsanız tek yapmanız gereken beklemek ve daha sonra tekrar denemek.

    Bu Swarm hatası genel bir hatadır ve daha sonra kendiliğinden çözülecektir.

    pelinny pelinny (863)