Simgelerin Yanında beyaz çizgi sorunu

Merhaba Ben yeni Bir Ucu Vga Diğer Ucu DVI-I girişli bir kablo aldım kabloyu bilgisayara taktım.Ama Simgelerin yanında hafif çizgiler olmaya başladı.

usta09 usta09 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartından çıkan digital görüntüyü kablo analog görüntüye çevirirken bu tarz anormal durumların olması normal. Bu tip görüntü sorunlarında, kullanılan dönüştürücü kablosunun kalitesi düzgün bir görüntü almak adına çok önemli. Bu durumda daha kaliteli olabileceğini düşündüğünüz farklı bir kablo ile test edebilir misiniz? Sorun çok yüksek ihtimal ile dönüştürücü kablodan kaynaklanıyor.

    Ek olarak yazılımsal bir sorun olma ihtimaline karşı Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır? yazılımını kullanarak ekran kartı sürücünüzü kaldırıp temiz bir şekilde güncel sürücüyü yükleyebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)