Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır ?

-1

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır ?

Sistem Geri Yükleme Nedir ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

  • Bunu bilmeyen zaten PC kullanmasın, gereksiz bir yazı burakordu 7 yıl önce
  • hayır bilmiyen bir çok kişi var bu yüzden -1 koymana gerek yok arkadaşlarımızın işine yarıyor turansmsk10 7 yıl önce
  • @burakordu evet bazı basit konuları bilmeyen pek çok kullanıcı var ve amacımız tüm kullanıcılara yardımcı olacak paylaşımlar yapmak. @turansmsk10 Fakat paylaşım yapmadan önce bu konu daha önce paylaşılmış mı diye arama yapın. Zira daha önce buna benzer paylaşım yapılmış. Bu sefer gereksiz konu tekrarı ve emek israfı oluyor. hakan 7 yıl önce
  • tamam artık daha dikkatili olurum @hakan sağol turansmsk10 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

-1

Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızı kaydettiğiniz bir zamana döndürmek için kullanılır .

Sistem Geri Yükleme Noktası Nasıl Yapılır ? :

İlk Önce Bilgisayarım ' a sağ tuşla tıklayıp Özellikler ' e basıyoruz .

Sonrada bunları uygulicaz :

Sonra karşınıza burası gelcektir :

buradan ''Oluştur ...'' butonuna tıklıyoruz .

İşte Bukadar .

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır :

Bilgisayrım ' a sağ tuşla tıklayıp özelliklere giriyoruz .

Buradan yine aynı şekilde :

buraya basıyoruz .

Bu sefer Sistem Geri Yükleme ... butonuna tıklıyoruz .

Ve Bu işlemi yapıyoruz ve bilgisayrınız yeniden başladığında sistem geri yükleme alanı oluşturduğunuz ana geri dönecektir .

turansmsk10 turansmsk10 (-78)