Sistemin Kendi Ekran Kartı Görünmüyor

Selam Uzmanım Ekibibi

HP Kendi Ekran Kartını 3/4 Sene Önce Çıkartık ve şimdi taktık doğru taktık ama ekran kartı görünmedi Ekran Kartını Günceleğim Dedim 1280x1024 görüntü kalitesi var tanıdığımı aradım ve yazılımını güncele dedi ama ekran kartı görünmedi biz bu bilgisayarı 2012/2013 senesinde aldık AMD RADEON HD 6450 Ekran Kartı Modelim var ama sadece microsoft temel görüntü bağdaştıcısı görünüyor nasıldüzeltirim

darkwob darkwob (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartını takmadan önce onboard ekran kartının driverini kaldırıp biosdan devre dışı bıraktınmı? Bu işlemleri yaptıysan AMD Radeon™ HD 6450 Graphics  burdan ekran kartının driverini yükle.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben yukledimde o biostan kaldirmadim direk gunceledim oradaki microsoft temel goruntu bagtastiricisiyla sonra geldi ama ekran yesil noktalar cikmaya basladi ve ekran surucusu kendini kurtmaya bardi gibi seyler yamaya basladi ve ekran surekli kapanip durdu  akrabami tekrar aradim ve bana surucuyu yanlis yuklemisin dedi sizin gorsunuz nedir bide o hatalari nasil duzelir yesil nokyalar velan

      darkwob darkwob (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Sürücüyü verdiğim sitedenmi yüklediniz?Kurduğunuz driveri kaldırın biostan onboard ekran kartını devre dışı bırakıp baştan yükleyin.Ekran kartının AMD RADEON HD 6450 olduğuna eminmisiniz farklı ise yanlış driveri yüklüyorsunuzdur. ardahd 7 yıl önce
      • Ardahd hocam ben sitedende yüklüyordum sonra microsoft görüntü bağdaştırıcıya sağ tık yaptım mause dan ve sürücüyü güncele seceneyi çıktı bende günceledim günceledikten sonra ekran kartı görüktü ama yeşil noktalar çıktı ve sürücü kendini kurtardı gibi bildirimler geldikten hemen sonra ekran kendini karartıyor sonra açıyordu darkwob 7 yıl önce