Sizce Hangi İşletim Sistemi Daha İyi

Bilgisayara format atıcam uzun zamandır windows 7 ultimate kullanıyorum. Bi ara 8.1 de kullandım.

Sizce windows 7'ye devam mı edeyim windows 8 mi windows 8.1 mi yoksa windows 10 mu kullanayım? Hangisi daha hızlı?

warofthe warofthe (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows 8.1 pro önerrim size. nedenmi? ilk açılışta çok hızlı açılması. bir hata durumunda kurtarma arayüzü

    çok seçenekli. işletim sistemini kurduktan sonra herhagi bir gereksinime ihtiyaç duymaması. güncelemeleri

    kendisi yükletmesi. daha sayılabilir çok özellikli.

    windows 10 denedim. ilk açılışta çok ağır aılıyor. yeni özellikleri oldukça fazla. tek olarak eksisi geç açılması.

    sistem özellikleriniz en az 13 işlemci ve 4GB ram desteği olması gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bence Windows 8.1. Şu an Windows 10 Kullanıyorum ama pek memnun değilim bundan önce win8 kullanıyordum o da iyiydi ama bence en iyisi win8.1 . win8 de kullanabilirsin ama win10 unu tavsiye etmem kasıyor açılışta yavaş yükleniyor vs. bence  win8.1>win.8>win10

      soulfly soulfly (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        En son işletim sistemi (Windows 10) en iyi, en fonksiyonlu, en stabil ve en hızlı işletim sistemidir; yeterki PC donanımIarı bu işletim sistemini çalıştırmaya müsait güç ve performansta olsun.

        Windows 7 çalıştıran PC donanımları genellikle Windows 10 çalıştırmak içinde yeterli olur.

        temmuz temmuz (12505)