Skype Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım!

Skype Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

Peki diyelim ki Skype hesabınızın şifresini unuttunuz ve unutulan şifreyi bulmak yada öğrenmek yerine, sıfırlama yöntemiyle değiştirmek yani yeni bir şifre seçmek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı resimlerle basit olarak aşağıda anlatıyorum.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype Şifresi Nasıl Sıfırlanır (Değiştirilir)?

    1.Öncelikle Buraya tıklayınız ve açılacak sayfada unuttuğunuz Skype hesabınızda kullandığınız email adresini yazınız. Aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterilmiştir. Ardından “E-posta Gönder” yazan butona tıklayınız.skype-sifre-degistirme-2

    2. Şimdi az önce yazdığınız email hesabınıza giriş yapın ve yeni gelen e-posta içindeki linke tıklayarak şifreyi sıfırlayın yani yeni bir şifreyle değiştirin.

    Fakat bazen de insanlar şifresini unutmasa bile mevcut şifreyi başka bir şifreyle değiştirmek isteyebiliyor. Bunu nasıl yapacağınızı ise hemen birkaç maddeyle özetliyorum:

    Unutulmayan ama yinede değiştirilmek istenen Skype şifresi için yapacaklarınız:

    1.Öncelikle buraya tıklayarak gideceğiniz sayfadan Skype hesabına giriş yapınız.

    2. Ardından açılacak sayfayı aşağı doğru çekiniz ve “parolayı değiştir” yazan linke tıklayınız.

    3. Şimdi ise alttaki ekran görüntüsünde gördüğünüz şifre değiştirme ekranı karşınıza çıkacak. En üstteki kutuya kullanmakta olduğunuz şifreyi yazın. Altındaki diğer iki kutuya ise yeni şifrenizi yazın. Hepsi bu kadar kolay işte!

    esty esty (-48)