Soda_PDF_8_I programı ne işe yarar ?

Soda_PDF_8 programı  tam  olarak  ne işe yarar ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir PDF düzenleme programıdır. PDF dosyaları muhtevalarında değişiklikler yapma, PDF biçimli dosyaları başka formatlara çevirme, PDF dosyalar üzerinde kırpma/kesme vb düzenlemeler yapılmabilmesini sağlar.

    Yayıncının resmi sitesinde (tıkla) son sürüm Soda PDF 9 özellikleri;

    Meet the All-New Soda PDF 9

    • Create PDF files from any application that prints

    • NEWCreate & convert PDFs online, from any device

    • Edit, move, insert, delete images and text

    • Convert PDF to Word while retaining format

    • Secure PDFs with passwords and permissions

    • NEWConnect to OneDrive, Dropbox, Google Drive and Box                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Google çevirisi;

    •  Herhangi bir cihazdan YENİ oluşturmak ve PDF'leri çevrimiçi dönüştürmek için herhangi bir uygulamadan PDF dosyaları oluşturma Herhangi bir cihazdan PDF'yi çevrimiçi olarak dönüştürme Düzenleme, taşıma, ekleme, silme görüntüleri ve metin Parolaları ve izinleri içeren formatlı PDF dosyalarını Word'e dönüştürme OneDrive, Dropbox, Google Drive ve Box için NEWConnect

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Detaylı ve güzel anlatımınızdan dolayı çok teşekkürler. Emeğinize sağlık . :) mat7 7 yıl önce
    • :) @ebruli temmuz 7 yıl önce