Some bad sectors cannot be repaired under windows mavi ekran hatası

bilgisayarımsürekli mavi ekran hatası veriyor  hdd regenerator ile bad sektor taraması yaptım  fakat    yaparken şöyle yazı geldi some bad sectors cannot be repaired under windows ne olabilir

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Taramayı windows oturumunda yaptın herhalde ve program windows ortamında bazı bed sektörleri düzeltemedi.

    HDD Regenerator boot medyası (CD veya flash bellek) oluşturarak taramayı birde PC açılışında denemelisin.

    HDD Regenerator kullanımı (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)