sony xperia bluetooth kulaklık sorunu yardımcı olurmusunuz

bluetooth kulaklığı ile telefonla konuşma yapıp müzik dinliyebiliyorum ama telefondan internete bağlanınca mesela google chromeye ordaki videoyu izlerken olan ses kulaklığa gelmiyo telefon hoparlöründen çıkıyo bi çözümü varmı telefonum sony xperia.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android cihazlarda Chrome ile ilgili bir hata vardı. Daha önce buna benzer durumu kullanıcılar rapor etmişti. Demek ki hala düzeltilmemiş. Başka tarayıcı ile sorun oluyor mu kontrol ettiniz mi?

    Yanlış hatırlamıyorsam bu bir Google Chrome hatası. Size özel değil. Chrome da böyle bir hata oluşabiliyor.

    hakan hakan (15394)