spectrumdownload.com indirme istegi

Bilgisayarim her acildiginda bu indirme istegini soruo. Dosyanin kendisini arrattim ama bir sonuc bulamadim. Karsidan Yuklemelerdedir dedim. Ama ordada yoktu. Bunlarin hepsini gizli dosyalari gosterdeyken yaptim.

Birde internet hizimda ciddi bi yavaslik var son 2-3 haftadir. Onerebileceginiz anti-virus programlari yada cleanerlar varsa lutfen cevap olarak yazin.

Simdiden Tesekkurler

arfbrk arfbrk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resmi koymayi unutmusum. Duzenle derkende 'Gunde 1 Soru sorabilirsiniz' diyor oyuzden resmı burda gosterecegim

    arfbrk arfbrk (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarınıza bulaşan zararlı bir yazılım mevcut. Bundan kurtulmak için aşağıdaki yazılımları kullanmanızı öneriyorum.

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

      Ayrıca bir antivirüs programı da şart. En iyi ücretsiz antivirüsler ile ilgili gerekli bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tercihinize göre indirdiğiniz antivirüs ile bir tarama yapmanızı öneriyorum.

      Windows 8 için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı

      utkubayat utkubayat (885)