SSD HDD 'ye XP kurmak için HDD yi GPT-DİNAMİK gibi hangi modda yüklemeliyim

SSD HDD 'ye XP kurmak için HDD yi GPT-DİNAMİK gibi hangi modda yüklemeliyim. kurulum esnasında hhdyi görmüyor. win7 kurarken sorun yok ama xp yuklemyemiyorum.

atesbey atesbey (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows Xp GPT disk bölümlendirmesini tanıyamaz.Bu yüzden MBR biçiminde yüklemelisiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Temel Disk mi Dinamik Diskmi olmalı atesbey 8 yıl önce

    İsmail Bey Temel Disk mi Dinamik Disk mi olmalı üst secenek?

    atesbey atesbey (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Normal disk(Temel disk) yani MBR. ismailsarp 8 yıl önce