SSD hızım yanlış gözüküyor, sizce bir hata var mı?

Arkadaşlar SSD hızım sata 2 hızı gösteriyor ama anakart sata 3 neden böyle gösteriyor. SSD SATA 3 6 GBS, ama sata 2 3gbs sonucu çıkıyor 230 220 vs yazıyor test edince.

andromobil andromobil (74)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ssd marka model ney?

    hydra hydra (3800)
    1 ay önce cevaplandı

    • colorful 512 gb sata 6gbs andromobil 1 ay önce
    • testi nerede nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama okuma 500 yazma 450 bunlar degiskenlik gosterebilir maks alman gereken deger bu bu da maks alman gereken deger hydra 1 ay önce