standart vga grafik bağdaştırıcısı driver ?

windows 7 32 bit bilgisayarımda ekran kartı olmadığından anakartın kendi ekran kartını kullanıyorum driverlarını nasıl indirebilirim. bluestacks yüklediğimde error 25000 hatası alıyorum.

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer anakarınız üzerinde bir onboard olarak bulunan bir ekran kartına sahipseniz, bu sürücüler genelde anakart üreticiniz tarafından sağlanırlar.

    Anakart modelinizi AIDA64 gibi programlar yardımı ile bulun veya bilgisayarınızın kapağını sökerek anakart üzerinde model numarasını bulabilirsiniz.Ardından anakart modelini google aratarak üreticinin sitesine gidin.Oradan Sürücü(Driver) seçeneklerinden işletim sisteminize uygun olan VGA(Ekran kartı) sürücüsünü bulun ve yükleyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)