Steam oyunları kütüphaneden kalıcı olarak nasıl silinir?

Steam oyunları kütüphaneden nasıl silinir?

Steam kütüphanesinde bulunan oyunlar tamamen nasıl silinir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam oyun servisi uzun zamandır kullanıcılara büyük indirimler sunuyor. Bu indirimler sonucunda kullanıcılar en sevdiği oyunların dışında ucuz gördükleri için çoğu zaman aktif bir şekilde oynamayacakları oyunları da satın alabiliyor. Bu durum bazı kullanıcılar için büyük bir sorun. Kütüphanade gereksiz oyunların durmasını istemeyen Steam kullanıcıları bu oyunları hesaplarından kalıcı olarak silmek istiyor. Steam, kullanıcılarının bu isteği üzerine kütüphanedeki oyunları kalıcı olarak silme özelliğini getirdi.

    Steam oyunları kütüphaneden kalıcı olarak nasıl silinir?

    1. Steam Destek sayfasına girin.
    2. Oyunlar, Yazılım, vs. menüsüne girip silmek istediğiniz oyunu seçin.
    3. Açılan sayfada Bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum seçeneğine tıklayın.

    Bu işlemlerden sonra Steam oyunları kütüphaneden kalıcı olarak silme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    Not: Bu işlem Steam tarafından oyunların para iadesini sağlamamaktadır.

    brsozl brsozl (1961)