Steam üzerinden sistem gereksinimi düşük ve ücretsiz oyun önerileri

Steam üzerinden Ücretsiz oynanabilen oyunlar Nelerdir ?

Sistemim çok düşük Ne tür oyunlar oynayabilirim ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

  • Böyle konu açman doğru olmaz. Uzmanim.net bir haber sitesi değildir, soru-cevap gibi aç konularını omercik 6 yıl önce
  • Bildigin Bi Sorunun Çözümü Varsa Çözüm Paylaş Bölümünden paylaşabilirsin.. krsn 6 yıl önce
  • Konu yeniden düzenlendi. Konu balığı soru haline getirildi ve bu sorular konu muhtevasından kaldırıldı. Bilahare konuyu "çözüm paylaş" şeklinde düzenlemeye çalışacağım. Ama bu düzenlemeyi yapmak belki başarılamayabilir. Deneyeceğiz artık. Konu sahibi @nvidiagtx , konunun açılış şekliyle alakalı @farurhenho ve @krsn haklı eleştirilerde bulunmuşlar. Bir dahaki sefere bu eleştirileri dikkate alır, site kurallarına uygun konular açarsın Site kuralları için "Hakkında" bölümünü bir kez daha okumalısın: https://uzmanim.net/hakkinda temmuz 6 yıl önce
  • Kusura Bakmayın abi ya Dalmışım gitmişim nvidiagtx 6 yıl önce
  • @Temmuz @farurhenho kusura bakmayın Dalmışım nvidiagtx 6 yıl önce
  • Boşver özür dilemeyi falan, bundan sonra dikkat edersin olur biter :) @nvidiagtx temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

-1

1-) Unturned = Bilmeyen yoktur ama ben gine ekliyim dedim. Oyun size çok fazla içerik sunuyor Açık dünya ve hayatta kalma konusunda çok başarılı bir oyun ben oyun ilk çıktıgında oynadım. biraz zevksiz geldi ama sonra'dan serverler Daha çeşit maplar gelmeye başladı oyun ozaman iyi oldu.
SİSTEM GEREKSİNİMİ :

Minimum 4GB Ram
Windows 7-32 Bit
İşlemci Hızı  : 2.0 GhZ, Ama  Rami 3 GB olanlar üzülmesin  Ben bu oyunu XP de Açmışlıgım var ve ramım 3 GB'di :)

2-) PickCrafter = Tıklayarak maden,odun vb şey kazanıp armor ve kazmanızı geliştirip farklı dünyalarda keşfe çıkmak.Ayrıca bir sürü başarıma sahip olan Bu oyun Benim favorilerim arasında Fakat Sabırsız Bir oyuncuysanız bu oyunu indirmeyin oyun Sabır Gerektiren bir türden.

Sistem GEREKSİNİMİ :
RAM: 512 Mb
HER TÜRLÜ PC AÇAR

3-) Tanki Online : Ücretsiz Tank Oyunu. Hesap Makinesinde bile oynanılabilir bu oyun. Kısacası Tank oyunu savaş oyunu mini bir oyun ama grafikleri falan güzel Tankınızı modifiye edebilirsiniz :)

Sistem Gereksinimleri :
1 GB Ram
128 MB ekran kartı

4- ) CS2D : Counter Strike 2D oynamak için güzel bir oyun kim niye alsın diyorsunuz Eskiden bu oyunu oynayan çok vardı steame gelmesi iyi olmuş :=)
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :

256 MB RAM

Arkadaşlar Bayadir aradim ama güzel bir oyun bulamadım bunları ekledim zaten unturned herkese yeter :)

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

  • @nvidiagtx Zaten bunlar steamde mağaza>ücretsiz oyunlar kısmından bulunabiliyor. toprak34 6 yıl önce
  • Ve ayrıca.. Oyunun azcık altına inince Sistem Gereksinimleri de yazıyor. toprak34 6 yıl önce
  • @nvidiagtx toprak34 6 yıl önce