!string.IsNullOrWhiteSpace Sorunu

Arkadaşlar, aşağıdaki kod bloğu ile problemler yaşıyorum. Normalde url deki id değeri boş değilse çalışması gerekiyor ama bu her halukarda çalışıyor. Yani adi.Text'e önce id'nin değerini, sonra da boş değer atıyor. 2 kere dönüyor. Bi yanlışlık mı var acaba kodda?

if (!string.IsNullOrWhiteSpace(Request.QueryString["id"]))
            {
                if (Convert.ToInt32(das.Tables[0].Rows[0][0].ToString()) > 0)
                {
                    Response.Redirect("Uyari.aspx");

                }
                else
                {
                    SqlDataAdapter da1 = new SqlDataAdapter("SELECT Adi FROM Kullanici where UserId='" + Request.QueryString["id"] + "'", conStr);
                    da1.Fill(das1);
                    adi.Text = das1.Tables[0].Rows[0][0].ToString();
                    Response.Redirect("Default.aspx");
                    }

paristanbulima paristanbulima (228)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu çözdüm, teşekkürler.

    paristanbulima paristanbulima (228)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba, nasıl çözdüğünüzü yazarsanız, sonradan benzer sorun ile karşılaşanlar da bundan faydalanır. uzmanim.net'in asıl amacı insanların sorunlar karşısında buldukları çözümleri paylaşmasına dayanır. murat 8 yıl önce
    • Bir çözüm bulamayınca farklı bir sayfada kontrol edip, bu sayfaya yönlendirdim. Bir çözüm yok yani :) paristanbulima 8 yıl önce