Şu rezilliğe bakın facebook mesaj virüsü nasıl temizlenir?

Google Chrome'a bulaşan ve arkadaşlarınıza sizin adınıza mesaj atan Şu rezilliğe bakın facebook virüsü aşağıdaki mesajlardan birini arkadaş listenize gönderiyor.

Şu rezilliğe bak?

Kanka, bu sen misin?

Galatasaray-Fb maçı ?

Şu rezilliğe bakın facebook virüsü nasıl temizlenir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu rezilliğe bakın facebook mesaj virüsü nasıl silinir?

    Şu rezilliğe bakın facebook mesaj virüsünü temizlemek için Google Chrome da eklentileri temizlemelisiniz.

    Şu rezilliğe bakın facebook virüsü arkadaşlarınıza mesaj atıyor ve daha sonra sizin adınıza binlerce sayfayı otomatik olarak beğeniyor ve takip etmeye başlıyor. Siz farkında olmadan tüm arkadaşlarınız sizden mesaj alıyor. Yine siz farkında olmadan pek çok sayfayı beğeniyorsunuz.

    Eğer soru yaşarsanız ve canlı destek almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin:
    https://www.facebook.com/uzmanim.net

    Facebook virüsünden kurtulmak için şu adımları takip edin:

    Öncelikle bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyin:

    Malware taraması ile bilgisayarı zararlı yazılımlardan arındırın.

    Malwarebytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden Malwarebytes anti-malware indirin ve kurun.  Linkte ayrıca Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır anlatılmıştır.

    AdwCleaner kullanarak bilgisayarınızdanŞu rezilliğe bakın facebook virüsü  kaldırma

    1. Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

       linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin.
    2. Tarama işlemine başlamadan önce Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarını kapatın ve diğer tüm açık programları kapatın.
    3. İndirdiğiniz ADWCLEANER programını çalıştırın. Scan butonuna tıklayın.
      haberpress.net    kaldır - adwCleaner
      ADWCleaner Şu rezilliğe bakın facebook virüsü  istenmeyen eklentisi ve diğer zararlıları taramaya başlayacaktır.
    4. Tarama işlemi bittiğinde bilgisayarınızda bulunan Şu rezilliğe bakın facebook virüsü   ve diğer zararlılar listelenecek, bu zararlıları silmek için Clean butonunu tıklayın
      haberpress.net   kaldırma - temizleme ekranı
      ADW Cleaner temizleme işlemini bitirebilmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir OK tıklayarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Eğer soru yaşarsanız ve canlı destek almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin:
    https://www.facebook.com/uzmanim.net

    cemkara cemkara (4215)