Sunucuya yüklenen C# Asp.net uygulaması sunucuda çalışmıyor

Öncelikle hepinize merhaba,

Biliyorum şuanda saat çok geç ama bir sorum olucaktı ben c# asp.net'te bir proje hazırladım fakat bir türlü ftp ye atamadım daha doğrusu atıyorum ancak site görünümü çıkmıyor sadece kodlar çıkıyor. Büyük bir ihtimalle publish edemiyorum .Bedava host üzerinden atıyorum belkide ondandır dedim fakat farklı ücretsiz host veren sitelerindende denedim  sonuç hep aynı yardım edebilirseniz ne mutlu bana  saat gecenin 12:30'u olmuş ben gözlerim pörtledi.

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    visual studio üzerinden direk ftp ye puplish edersen herhangi bir hata verdiğinde hata koduna göre yardımcı olmaya çalışırım.

    mirzaligunes mirzaligunes (56)
    8 yıl önce cevaplandı

      http://i.hizliresim.com/lv8Z8J.png Sayın hocam hata değil hata vermiyor. Sadece düzgün görüntülenmiyor. Link verdim bakınız. Ftpye publish ettiğimde tasarım değil tasarımın kodları gözüküyor

      notify notify (538)