Sürekli tekrarlanan yazısız mavi ekran

Arkadaşlar bir süredir bilgisayar kendi kafasına göre durup dururken önce aşırı kasma gösterip sonra ekranı full mavi yapıyor yazı falan olmadan. sonra sanki ekranı yenilemişim gibi oluyordu. Şimdi sıkıntım level atladı ekranda boş yerler haricince dosya veya programlara sağ tıklarsam önce tüm ekran silikleşiyor sonra 2-3 saniye mavi ekran veriyor yine boş olarak. lisanslı kaspersky var ama onu da başlatmama izin vermiyor zaten yüklü olan kasper i yüklemeye çalışıyor diye yazı çıkıyor ama yükleme hiç bitmiyor sebebi bilen bi fikri olan varsa yazarsa çok sevinirim heryerde araştırdım bulamadım.
bilgisayar lenovo g 5070 win 8.1
Teşekkürler

sameduzm sameduzm (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kardeşim önemli dosyaların yoksa bilgisayara format at..

    yzirek025 yzirek025 (1)