SÜRÜCÜ SORUNU HP 15-g003nt notebook

Merhaba Biçok Soru Sordum Ama Bi Türlü anlaşılamadı sorunum sorun söyle

amd radeon r5 m230 ekran kartı

SİSTEMİM WİN 8.1 PRO 64 BİT

amd radeon hd 8500m ekran kartı

var elimde ve bunların sürücülerini bi türlü bulamadım aslında ikiside aygıt yöneticisinde çalışıyor görünüyor ama birini etkinleştirdiğimde sorun yok ama yinede ekran kartını görmüyor dxdiag gpu z vs. ama ikisini aynı anda etkinleştirince ekran gidip geliyor sonra full siyah ekran oluyor ve pc reset atıyor ve açılmıyor hani windows 8.1 ini mavi ekranı varya üzgünüz kişisel bilgisayarınız bi sorunla karşılaştı ve kapatıldı diye işte o sorunda yazılar bile görünmüyor grafik bozulması var belli :( işartei bile çizgi çizgi belkide yazılımsal değildir bu hata ama denemediğim sürücüde kalmadı işte denediğim sürücüler listesi ;

AMD nin orjinal sitesindeki auto sürücü yükleme programı kullandım işe yaramadı sildim sürücüyü

AMD nin orjinal sitesindeki manual sürücü seçmeden indirdim işe yaramadı sildim sürüyü

AMD nin orjinal sitesindeki seçerek indirmeden indirdim işe yaramadı sildim sürücü

HP nin Notebookm  HP 15-g003nt notebook İçin verdiği AMD YÜKSEK TANIMLI SÜRÜCÜYÜ indirdim işe yaramadı sildim

başka sitelerden indirdim ama sorun hep aynı acaba 2 sürücü aynı andamı indirmem lazım yoksa sürücüyle alakası yokmu

bu sorunu 3 aydır yaşıyorum ve pc yi ekran kartsız kullanıyorum diyebiliriz hiç bi çözüm yolu bulamadım

notebooku aldıgımız sıralar sorun yoktu sonra garantiye gönderdim geldi amd ccc dan yüksek performda çalıştırınca uygulama bozuluyordu bi sorun oldu pc yi formatladım ve sonrada bu sorun ne yaptımsa kar etmedi burdaki Uzmanlar Bana Yardımcı Olur Diye bu siteye girdim umarım anlamışsınızdır hatayı Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler Önerebileceğiniz sürücüler varsa deneyebilirim yada sizin bana sorunuz varsa ?

Bu arada Ekran Çözünürlüğü Sadece 1024x768 ve 1366x768  seçeneği var başka yok önceden baya vardı

SORUN GÜNCEL HALİ ||||||||||

Sorun gittikce tuhaflaşıyor arkadaşımın da aynı pc si var benden win 7 32 bit format atmamı istedi attım baktım onunda ekran kartı yok görünüyor driver booster indirdim pc sine tarattım ve yaptım ekran kartı oldu dedim madem oluyo bende yapayım neyse pc yi win 8.1 64 bitten win 7 sp 1 32 bite düşürdüm yaptım oldu ama bu sseferde başka bi sorun var resimleri bunlar ;

http://i.hizliresim.com/PQ9Nj8.png

http://i.hizliresim.com/dXpDRn.png

http://i.hizliresim.com/404Q5q.png

Bunlarda sıkıntı yok ama pc yi yeniden başlattıgımda hoşgeldinizde takılıyor sonra siyah ekran veriyor ardından mavi ekran cidden çok sinir bozucu bi durum bunu da nasıl çözüyorum tahmin edin pc yi güvenli modda açıp görüntü bağdaştırıcılarını devre dışı yapınca

nedir bunun çözümü kafayı sıyırcam yaa lütfen yardım edin

BUDA DXDİAGIN SON HALİ >>> http://i.hizliresim.com/1N5B8b.png

serkan50 serkan50 (-1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı sürücülerini Display Driver Uninstaller programı ile kaldır.

    Display Driver Uninstaller burdan indirebilirsin.  Sayfanın altındaki Download Locations bölümünde indirme linkleri var. Programı çalıştıdıktan sonra Display Driver Uninstaller içinde Clean And Restart'i seçn.

    Daha sonra bilgisayarı yeniden başladıktan sonra, sürücüyü olarak şunu yüklemeyi dene:

    HP 15-g003nt ekran kartı sürücüsü Windows 8.1 64 bit

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      -1

      HALEN CEVAP NEDEN GELMEDİ ACABA ?

      serkan50 serkan50 (-1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • ilk soruna cevap yazmıştım orada olan önerimi dene aynı sorunu yaşayan bir çok kişi bende dahil öyle çözdük. kutlugalp 7 yıl önce
      • DENEDİM SENİN DEDİĞİNİ OLMADI serkan50 7 yıl önce
      • "Cevap yaz" butonu adı üstünde, cevap yazılırken kullanılmalı. Diğer durumlarda soruyu güncelemek soruya dikkat çekmek için yeterli olacaktır. murat 7 yıl önce