Sürücüleri güncellemek için alternatif program önerir misiniz ?

arkadaşlar bilgisayarımın sürücülerini güncellemek için alternatif bir ücretsiz program arıyorum ben driver pack solution, drivermax ve driver booster 5 denedim ve pek memnun kalmadım bunlar haricinde bir program olursa sevinirim teşekkürler.

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bütün bunları kullandıysan hala program kullanmaktaki ısrarın nedir? Senin kulladıkların zaten en bilinenleri ve en iyi oldukları kabul edilenleri. Bunlardan sonuç alamadında diğerlerindenmi alacaksın yani.

    Eğer bir mecburiyet yoksa sen vazgeç bu program aramadan falan. En iyi sürücüler üreticilerinin ve/veya satıcılarının resmi sitelerinde destek bölümlerinde bulunur.

    Ama çok eski donanımlar için ise bu aradığın sürücüler, o halde olabilir. Eğer böyleyse bir mecburiyet hasıl olmuş demektir. Zira çok eski donanımlara üreticileri son işletim sistemleri için sürücü çıkarmazlar.

    Eğer durum buysa Google arama motoruna "sürücü güncelleme programları ücretsiz" yazar ve aratırsın. Bunu yaptığında bir hayli sonuçla karşılaşacaksın. Yada dur, ben yapayım bu işi senin için:

    Google "sürücü güncelleme programları ücretsiz" araması sonuçları (tıkla)

    Birde şöyle aratalım:

    Driver güncelleme programları gezginler (tıkla)

    Bu sonuçlarda bulduklarından daha önce denemediklerini yükler ve denersin. Buna istediğin sonucu sağlayana kadar devam edersin. Fakat bunu yaparken her sürücü yüklemesinden önce sistem geri yükleme için bir geri alma noktası oluşturursan daha iyi ve sağlam olur. Bir olumsuzluk olması halinde geri dönüş yapabilmen için bunun yapılması gerekir. Yoksa çok başın ağrıyabilir.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Linkler hatalıydı, düzeltildi @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • valla hocam zaten bende google'da arata bilirdim ama ben sadece burdaki kullanıcıların fikrini almak istedim onlar kullanıyormu kullanıyorlarsa ne kullanıyorlar diye şimdi ashampoo indirdim ancak paralı olduğu için kullanamadım nizi666 6 yıl önce
    • ashampoo mecbur crack yapt;m hallettim hocam teşekkürler @temmuz nizi666 6 yıl önce

    Asgampoo yu denedinmi?

    Sürücü güncelleyen programlara fazla güvenme lbazen yanlis sürücüyü güncelliyebiliyorlar

    Eğr memnun kalmazsan Manuel (el ile) güncelle. Vrya sürücü sitesinden indir.

    Başarılar. Bu

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kaspersky'ın Free antivirüs programı çıkmıştı geçtiğimiz günlerde yazılım güncelleme programınıda ücretsiz veriyordu bakabilirsin.

      ka4nklnc ka4nklnc (21)