Sürücülerin tamamınımı yüklemeliyin ?

HP'nin sitesinden yüklüyorum.Fakat sanki aralarda istisnalar varmış gibime geldi.Tamamınımı yüklemeliyim ?

Ben cyberlnikler dışında hemen hemen hepsini yukledim.
Fakat şuan bilgisayardan garip sesler gelmeye başladı.Örneğin aralıklı aralıklı CD-ROM 'dan sesler geliyor sanki bişeyler yazıyor , okuyor gibi.
Birde USB takıp çıkarınca bilgisayarda çıkan ses aralıklı olarak geliyor.Benim yuklediklerim bunlar :
Sürücüler

Aralarında istisna veya yuklenmemesi gereken varmı bilmiyorum.siz söylerseniz sevinirim.
ama 2-3 tanesi silinecek gibi.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    arkadaşlar yuklediğim drivelrer sorun çıkardı revo uninst. pro yla driverleri kaldırıyordum farkında olmadan intel processor ismli şeyi sildim bi anda mavi ekran verdi yeniden başlatıldı ilkinde siyah ekran oldu yine açınca normal başladı birşey olmuşmudur ? açtığımda intel processor yoktu ama ekran hala var.şuan önemli olan şeyleri yedekliyorum.

    bela günüm galiba. .

    akif52 akif52 (34)