Sürücüleri güncellemeli miyim?

DriverPack Solution ile tarattım formatttan sonra bir sürü eski sürücü buldu.31 adet.ne yapmalıyım ? Güncelleyeyim mi ? Yükledikleri hep 2006 vs. DriverPack en güncellerini öneriyor.Yüklesem sorun çıkarmı ? Daha yeni formatladım sorun çıkarmak istemiyorum.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format sonrası sürücü güncelleme olmazsa olmazlardandır.

    Bilgisayarınızdan tam performans almak istiyorsanız sürücüleri mutlaka güncelleyin.

    Aksi takdirde bilgisayarınızı tam verimli kullanamazsınız. Aklınızda olsun, format sonrası mutlaka şu iki işlemi yapın:

    • Önce sürücüleri güncelleyin
    • Sonra Windows güncelleştirmelerini yükleyin.

    Bu işlemler hem performansı hem de bilgisayar güvenliğini sağlayacaktır.

    murat murat (12492)