svchost.exe - uygulama hatası ?

Merhaba arkadaşlar..Bilgisayarıma 1 haftadır bu hata iletisi yapıştı kaldı..

"0x6dadbdc3" adresindeki yönerge "0x00000000" adresindeki belleğe başvuruyor. Bellek 'read' olamadı.

Nette bayağı bir araştırdım,fakat kesin çözümüne bir türlü ulaşamadım..Pc yi her açtığımda 15 - 20 saniye geçer geçmez bu hata iletisi ekranda beliriyor..Nedir bu hata,çözümü varmıdır nasıldır ???

Şimdiden teşekkürler..

darkworld darkworld (1)
9 yıl önce sordu

  • Not:Bu arada pc yi çeşitli antivürüs programları kurarak defalarca temizledim ama sonuç aynı.. darkworld 9 yıl önce
  • İşletim sisteminiz nedir? cemkara 9 yıl önce
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..Nette bir program buldum ve onunla tarattım,daha sonrada avast kurup tarattım,hata ortadan kalktı...Sorun çözülmüştür.. darkworld 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bir haftadan beri diyorsun. Yani zaman belli. Öyleyse sistem geri yüklemesi yapmanı tavsiye ederim. Bu tür problemler için en kolay ve en kestirme çözüm yoludur. Ayrıca ilk denenmesi gereken bir çözüm yoludur. Eğer bundan bir sonuç alınamazsa diğer çözüm yolları düşünülür; araştırılır.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

  • Belirtmeyi unutmuşum..Zaten en başta yaptığım işlem bu olmuştu..Yani sistem geri yükleme yaptım..Netice aynı,pc yi açar açmaz ekranda bu hata iletisi beliriyor..Pc min içerisinde,yedekleyemeyeceğim derecede çok sayıda,film,fotoğraf vs geniş arşivlerim var..Onun için,format atma lüksüm neredeyse hiç yok gibi..Amacım formatsız bu hatadan sıyrılmak..Cevap için teşekkürler.. darkworld 9 yıl önce